Obráběč kovu – CNC horizontka

Hledáte novou pracovní výzvu? Zkuste to v naší CNC partě. Hledáme pracovníka, který nám pomůže s obsluhou stroje WHN 13 CNC. K tomu pro vás máme spoustu bonusů a příjemné prostředí, do kterého se budete těšit.

Kdy pro vás bude toto pracovní místo ideální

 • Pokud máte alespoň 1 rok zkušeností na podobné pozici (vyučení v oboru však není podmínkou).
 • Umíte číst ve výkresové dokumentaci.
 • Dokážete pracovat s měřidly.
 • Máte vazačský a jeřábnický průkaz.

Co vám nabídneme na oplátku

 • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou (po 1 odpracovaném roce na dobu určitou).
 • Stabilní místo ve firmě, kde si pomáháme a do které chodíme rádi.
 • plat a kvartální prémie, pokud se povede splnit plán.
 • 5 týdnů řádné dovolené.
 • Obědy za 50 Kč a výběr ze tří jídel.
 • Dále příspěvek na mobilní tarif, příspěvek na životní či penzijní pojištění, pravidelná školení, praní pracovního oblečení, odměny za odpracované roky, klimatizované prostory, sportovní dny pro zaměstnance a další výhody, kterými vám práci u nás i osobní život ještě zpříjemníme.

Co budete dělat a jak bude vypadat váš den

Pracovat budete přímo v PME, v Přerově. Vaší prací bude naprogramovat stroj v prostředí Heidenhain včetně přiřazení vhodných nástrojů. Nemusíte se ale bát, pokud program neumíte. Vše vám můžeme nachystat. Obsluhovat budete stroj WHN 13 CNC. Budete mít na starosti vrtání, vyvrtávání, vystružování děl, frézování, zahlubování nebo řezání závitů.

Podle výkresové dokumentace si připravíte nástroje a budete provádět kontrolu každého obrobeného dílu. Budete manipulovat s břemeny pomocí zdvihacích zařízení. Součástí vašeho dne bude i plnění povinností obsluhy stroje, které určuje Provozní kniha a také plnění povinností uživatele měřidla podle Metrologického řádu firmy.

Směny jsou 8hodinové. Po každé směně je potřeba provést běžnou údržbu, aby další směna mohla stroj hned používat.

Proč pracovat v PME

V PME najdete přátelské prostředí. Pracujeme tu všichni tak, abychom zákazníkům předali naprosto spolehlivý a skvělý produkt. A proto se snažíme, aby se u nás pracovníci měli co nejlépe. Víme totiž, že právě oni stojí za naším úspěchem. Čekají tak na vás odměny, vedoucí, kteří vás vyslechnou a příjemné prostředí pro práci.

Stabilní práce,
v příjemném prostředí

Čistá dílna, uklizené prostředí a práce, která má smysl.

U nás si práce
a osobní život rozumí

Snažíme se vám vycházet vstříc, kdykoliv je to možné.

Na lidech
nám záleží

Tvoříme prostředí, ve kterém se všem skvěle pracuje.

Kde budete pracovat

Zaujala Vás tato pozice?


  Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost PME spol. s r.o. IČO: 42866472, ul. Kojetínská 3298/83, 750 02 Přerov, jakožto správce, zpracovávat Vami poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením a ochraně osobních údajů (EU) 2013/679.